Про нас

Генічеська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання  існує з 1983 року.

В санаторній школі створені всі належні  та необхідні умови для навчання, виховання та повної реабілітації хворих дітей з різних областей України. Вихованці мають змогу одночасно навчатись у сучасних класах та зміцнювати  своє здоров’я  в належно обладнаних медичних кабінетах (фізіотерапевтичний, спелео (соляна) кімната, гірського повітря, масажний, процедурний, зали лікувальної фізкультури). Випускники закладу завдяки отриманої реабілітації та відновлення свого здоров’я в санаторній школі, отриманню належного рівня знань продовжують своє навчання у різноманітних вищих навчальних закладах в Україні та за кордоном, про що свідчать листи – подяки від керівництва університетівна адресу закладу.

Генічеська санаторна школа-інтернат є флагманом освіти та входить в 300 найкращих закладів  України. У 2019 році, після відвідування, за висновками уповноваженої особи з прав дитини Верховної Ради України було відмічено, що в закладі створені всі необхідні умови для навчання, виховання та зміцнення здоров’я дітей, які забезпечує фаховий та досвідчений педагогічний й медичний колективи.

Розташування санаторної школи на узбережжі  Азовського моря, щоденне отримання кліматолікування,  також сприяють відновленню та зміцненню здоров’я дітей.