Happy English

Гурток з англійської мови “Happy English” вже другий рік працює для дітей віком від 7 до 15 років в нашій школі. Всього 15 учасників з 2 по 10 клас.
Метою програми гуртка є вивчення англійської мови для формування комунікативної властивості особистості, уваги і запам’ятовування, лінгвістичної спостережливість, самостійності, планування мови, самоконтролю; використання ігрових форм навчання на заняттях; виховання розвиненої особистості; розвиток мовних і розумових здібностей дітей .
Саме дітям молодшого шкільного віку подобаються ігрові форми навчання, фізкультхвилинки, вірші, які допомагають швидше засвоїти матеріал.
Діти старшого віку захоплюються більше діалогічним та монологічним мовленнями. Учасники дуже часто відвідують країну Граматики. А драматизація та проектні роботи на різні теми є найбільш цікавими формами роботи.
Різні види роботи надають гуртківцям знання, уміння та навички з англійської мови. У дітей відбувається розвиток комунікативної активності, емоційної виразності, пам’яті, уяві і фантазії, слуху. Учасники мають здатність до виразної вимови, навичок спілкування на англійській мові. Діти використовують англійську як засіб і культуру спілкування, почуття взаємодопомоги, толерантності та колективізму під час співпраці у парах і групах. Можна простежити почуття ввічливості у стосунках один до одного під час вивчення англійської мови за допомогою ігрових форм навчання.
Наші заняття дуже цікаві, корисні, дружні і веселі. Все це допомагає дітям проявити себе на уроках англійської мови та в житті.