Вітаємо на сторінці нашої школи!

Генічеська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання  існує з 1983 року.

У санаторній школі створені всі належні  та необхідні умови для навчання, виховання та повної реабілітації хворих дітей з різних областей України.

Вихованці мають змогу одночасно навчатись у сучасних класах та зміцнювати  своє здоров’я  в належно обладнаних медичних кабінетах (фізіотерапевтичний, спелео (соляна) кімната, гірського повітря, масажний, процедурний, зали лікувальної фізкультури). Випускники закладу завдяки отриманій реабілітації та відновленню свого здоров’я в санаторній школі, отриманню належного рівня знань продовжують своє навчання в різних вищих навчальних закладах в Україні та за кордоном, про що свідчать листи – подяки від керівництва університетів на адресу закладу. 

Генічеська санаторна школа-інтернат є флагманом освіти та входить в 300 найкращих закладів  України. У 2019 році, за висновками уповноваженої особи з прав дитини Верховної Ради України, було відмічено, що в закладі створені всі необхідні умови для навчання, виховання та зміцнення здоров’я дітей, які забезпечує фаховий та досвідчений педагогічний та медичний колективи.

Розташування санаторної школи на узбережжі  Азовського моря, щоденне отримання кліматолікування  також сприяють відновленню та зміцненню здоров’я дітей.